Společnosti ve skupině

Průmyslové společnosti
Realitní společnosti
Aquapark a hotel
Veletrhy a výstavy
IT služby
Pojišťovnictví a makléřství v pojišťovnictví

Webové stránky společností »

Navigace stránek


Finanční skupina SPGroup a.s.
 
SPGroup rozšíří svojí činnosti i do Vietnamu

  

Předseda Občanské demokratické aliance a majitel finanční skupiny SPGroup Pavel Sehnal uzavřel během své několikadenní pracovní cesty do Vietnamu v sobotu 22. dubna dohodu o spolupráci se Sdružením malých a středních podnikatelů Vietnamu, které zastupuje přes 700 tisíc firem.

"Předmětem dohody je mimo jiné také podpora aktivit naší skupiny ve Vietnamu ze strany Sdružení malých a středních podnikatelů, SPGroup se zase zavázala v rámci svých možností podporovat činnost vietnamských firem v České republice. Během našeho jednání jsme probrali několik investičních možností, zejména v hlavním městě Hanoji. O konkrétní podobě investic SPGroup ve Vietnamu budeme dále jednat", uvedl majitel SPGroup Pavel Sehnal.

Jednání ve Vietnamu předcházela návštěva zástupců Sdružení malých a středních podnikatelů v České republice v únoru tohoto roku, během které měli možnost podrobně se seznámit s činností nejvýznamnějších firem patřících do skupiny SPG.

"Ke spolupráci s SPGroup jsme se rozhodli zejména kvůli bohatým zkušenostem pana Sehnala. Významnou roli samozřejmě hrají i dobré vztahy mezi Českou republikou a Vietnamem. Naší spolupráci plně podporuje i předseda vlády Vietnamu Nguyen Xuan Phuc, se kterým jsem již o podrobnostech osobně jednal," sdělil prezident Sdružení malých a středních podnikatelů Nguyen Van Than, který je zároveň poslancem vietnamského parlamentu, k jednání se zástupci jednaní SPGroup.

Ti během své cesty ještě navštíví několik míst v Hanoji a jeho přilehlém okolí, která by přicházela v úvahu pro plánovanou investici. SPGroup pak vietnamské straně předloží konkrétní návrh řešení. "V tuto chvíli mohu pouze prozradit, že daná investice by byla velmi významná nejen pro SPG, ale i pro rozvoj malých a středních podniku ve Vietnamu," dodal Sehnal.


Štěpánka Nezmarová
Manažerka strany
nezmarova@oda.cz

24.04.2017

zpět


Copyright 2006 SPGroup a.s. - všechna práva vyhrazena | Vyrobilo FUMI, BIZ DATA