Společnosti ve skupině

Průmyslové společnosti
Realitní společnosti
Aquapark a hotel
Veletrhy a výstavy
IT služby
Pojišťovnictví a makléřství v pojišťovnictví

Webové stránky společností »

Navigace stránek


Finanční skupina SPGroup a.s.
 
Společné prohlášení společnosti KRPA FORM, a.s.

Vážení obchodní partneři,

v souladu s dlouhodobou strategií Obchodních tiskáren Kolín (OTK), která klade důraz zejména na rozvoj segmentů nápojových etiket a flexibilních obalů, bylo rozhodnuto o odprodeji Divize Formulářů a tiskopisů.

Na základě vzájemné dohody stvrzené kupní smlouvou ze dne 27.2.2013 si Vám dovolujeme touto cestou oznámit, že došlo k akvizici Divize Formulářů v OTK společností KRPA FORM, a.s. Dolní Branná, členem KRPA HOLDING , a.s.

Přechodné období pro vyřešení veškerých technických a dalších souvisejících náležitostí je stanoveno od 1. března 2013 do 30. dubna 2013. V tomto období budou organizovány obchodní schůzky zástupců Obchodních tiskáren, a.s. a KRPA FORM, a.s. se zákazníky. Následně bude prodej a výrobu zajišťovat výhradně společnost KRPA FORM, a.s.

Rádi bychom Vás ujistili o naší společné maximální snaze o plynulý a bezproblémový přechod ve výrobě všech produktů a poskytování dosavadních služeb, na kterém jsme se společně dohodli. Naši zaměstnanci jsou tak jako dosud připraveni s Vámi komunikovat veškeré Vaše dotazy, připomínky či požadavky.

za Obchodní tiskárny, a.s.
Ing. Petr Ryska, PhD., MBA
generální ředitel a místopředseda představenstva

za KRPA FORM, a.s.
Ing. Jaroslav Jiřička
předseda představenstva

01.03.2013

zpět


Copyright 2006 SPGroup a.s. - všechna práva vyhrazena | Vyrobilo FUMI, BIZ DATA