Společnosti ve skupině

Realitní development
Průmyslové společnosti
Realitní společnosti
Finanční společnosti
Realitní projekty
Aquapark a hotel
Veletrhy a výstavy
IT služby
Pojišťovnictví a makléřství v pojišťovnictví
Ostatní

Navigace stránek

Finanční skupina SPGroup a.s.

Obchodník pro export - junior

Náplň práce

Hledání nových obchodních příležitostí;
Prohlubování vztahů se stávajícími zákazníky;
Prodlužování a rozšiřování kontraktů.

Požadujeme

Komunikační dovednosti, asertivitu, rozhodnost, odolnost proti stresu;
SŠ/VŠ vzdělání nejlépe obchodního, technického nebo polygrafického zaměření - pracovní pozice je vhodná i pro absolventy;
Velmi pokročilou znalost AJ nebo NJ, znalost dalšího světového jazyka výhodou;
Znalost polygrafických technologií a výrobků velkou výhodou;
Loajálnost, flexibilitu, iniciativu;
Ochotu cestovat;
Znalost práce na PC.

Nabízíme

Pokud se chcete aktivně zapojit a získat zkušenosti v oblasti obchodu jsme my ta správná společnost, kde byste měli pracovat. Odbornosi v daném oboru Vás rádi naučíme.
Časem to budete Vy, kdo budete ovlivňovat spokojenost našich zákazníků.

Poznali jste se v řádcích výše? Pak jste to Vy, koho hledáme. Zašlete nám svůj strukturovaný životopis s fotografií, motivační dopis a rádi Vás zařadíme do výběrového řízení.

Místo výkonu práce: Kolín

Těšíme se na Váš strukturovaný životopis v českém jazyce zaslaný společně s fotografií na e-mail jobs@spgroup.cz

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti SPGroup, a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.