Společnosti ve skupině

Realitní development
Průmyslové společnosti
Realitní společnosti
Finanční společnosti
Realitní projekty
Aquapark a hotel
Veletrhy a výstavy
IT služby
Pojišťovnictví a makléřství v pojišťovnictví
Ostatní

Navigace stránek

Finanční skupina SPGroup a.s.

Obchodní zástupce - Aquapalace

Náplň práce

• obchodní aktivity - nové akvizice, udržení a opečovávání stávající klientely
• cestování, prezentace na veletrzích
• evidence a reporting obchodních aktivit
• spolupodílení se na zacílení a realizaci marketingových podpůrných aktivit

Požadujeme

• zkušenosti z aktivního prodeje min. 2-3 roky
• prozákaznicky orientovaný přístup
• obchodní přístup a „tah na branku“
• výborné komunikační, prezentační a organizační schopnosti
• samostatnost, dynamičnost a schopnost prosadit se
• schopnost efektivně plánovat a pracovat se zdroji
• komunikativní znalost AJ
• ŘP – aktivní řidič

Nabízíme

• zajímavé firemní zaměstnanecké výhody pro Vás i Vaši rodinu
• možný profesní růst v rámci úspěšné, expandující společnosti
• odborná a jazyková školení
• závodní stravování
• doprava zdarma z metra Opatov a částečně z metra Chodov našim Aquabusem, volné vstupy do AQP i fitness

Těšíme se na Váš strukturovaný životopis v českém jazyce zaslaný společně s fotografií na e-mail jobs@spgroup.cz

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti SPGroup, a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.