Společnosti ve skupině

Realitní development
Průmyslové společnosti
Realitní společnosti
Finanční společnosti
Realitní projekty
Aquapark a hotel
Veletrhy a výstavy
IT služby
Pojišťovnictví a makléřství v pojišťovnictví
Ostatní

Navigace stránek

Finanční skupina SPGroup a.s.

Export manažer

Náplň práce

Výsledkem Vaší práce bude:

Spokojení stávající zákazníci
Prodloužené kontrakty
Nové obchodní příležitosti

Požadujeme

Prokazatelné obchodní výsledky - obchodník tělem i duší
Komunikační a manažerské dovednosti, asertivita, rozhodnost, odolnost proti stresu
SŠ/VŠ vzdělání nejlépe obchodního, technického nebo polygrafického zaměření
Praxi v oblasti prodeje alespoň 3 roky
Velmi pokročilou znalost AJ a NJ, znalost dalšího světového jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni
Znalost polygrafických technologií a výrobků velkou výhodou
Loajálnost, flexibilitu, iniciativu
Ochotu cestovat
Znalost práce na PC

Nabízíme

Pokud máte manažerské a obchodní schopnosti , odbornosti našeho oboru Vás rádi naučíme.
Právě Vy budete ovlivňovat spokojenost našich zákazníků.

Je pro Vás úspěch motorem? Poznali jste se v řádcích výše? Pak jste to Vy, koho hledáme.
Zašlete nám svůj strukturovaný životopis s fotografií, motivační dopis a rádi Vás zařadíme do výběrového řízení.

Místo výkonu práce: Kolín

Těšíme se na Váš strukturovaný životopis v českém jazyce zaslaný společně s fotografií na e-mail jobs@spgroup.cz

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti SPGroup, a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.