Společnosti ve skupině

Průmyslové společnosti
Realitní společnosti
Aquapark a hotel
Veletrhy a výstavy
IT služby
Pojišťovnictví a makléřství v pojišťovnictví

Webové stránky společností »

Navigace stránek


Finanční skupina SPGroup a.s.
 

Skupina SPG patří mezi významné finanční skupiny v České republice. Původní strategie spočívající v zajištění nejširšího rozsahu finančních služeb od bankovnictví, pojišťovnictví, penzijního fondu, akciových fondů a majetkových účastí v širokém spektru průmyslových společností byla postupně redukována na podnikání v oblasti finančních služeb, vybraných oborů v průmyslu a na oblastí nemovitostí, jednak jako realitní developer a dále poskytovatel realitních služeb.

SPG spravuje aktiva v hodnotě cca 5 mld Kč.

Z průmyslových aktivit zaujímá významnou pozici společnost Obchodní tiskárny, a.s. Tato společnost se významně podílí na trhu s etiketami, flexibilními obaly a tiskopisy. Část produkce se vyváží do sousedních států a Ruské federace. Perspektivně se jeví i balkánský trh a Ukrajina.

Realitní činnost v oblasti bytů a rodinných domů zajišťuje společnost AAABYTY.CZ akciová společnost. V oblasti průmyslových nemovitostí je to společnost AAAINDUSTRY.CZ akciová společnost. Na jednotlivé developerské projekty je zakládaná vždy samostatná společnost. Z významných developerských projektů lze uvést projekt Aquapalace Praha a Aquapalace Hotel Prague v Čestlicích a bytový dům v Praze 4, Dobronická ulice nebo Praha 3, Baranova ulice.


Copyright 2006 SPGroup a.s. - všechna práva vyhrazena | Vyrobilo FUMI, BIZ DATA